От:София
Стил:Alternative Rock
Активен период:2021-сега
Групата е създадена 2021 г. към музикалната школа DDS в София. Минава около година в процес на подбиране на музиканти и състава е стабилизиран през есента на 2022 г. През септември 2023 участват на фестивала "Силата на рока", а в началото на 2024 г. - на "Младежкия конкурс за нова песен". През същата година излиза дебютният им сингъл - „Tell Me". Парчето влиза и в класацията на радио Z-Rock, а по-късно и годишен победител на радиото.